Tayland Gece Hayatı

tayland-gece-hayati

Tayland gece hayatı denilince akla go go barlar,travesti showları,gece külüpleri,salon barlar,şık clublar,full moon party’ler nezih mekanlar gelmektedir.

Tayland Gece Hayatı

Tayland gece hayatı denilince akla ilk olarak Bangkok gelmektedir.Tayland gece hayatı son zamanlarda Bangkok’ta açılan gece kulüpleriyle beraber, müstehcen (namehrem ) görüntülerden sıyrılıp daha dinamik daha eğlenceli bir hal almaktadır.

Tayland gece hayatında son yıllarda salon barlar,şık tasarımlı kulüpler,çatı barlar revaçtadır.Tayland barlarının sürekli olarak değişen müzik kültürüne ayak uydurarak her gece farklı şekilde müzikler çalınmaktadır.Tayland hükümeti,küçük çocukların alkol ve yasak madde kullanımını önlemek adına yasalar hazırlamıştır.

Tayland gece hayatında eğlenmeyi düşünüyorsanız yaşınız ne olursa olsun Tayland barlarına girmeden önce kimlik kontrölünüzü yaptırmanız gerekmektedir.Tayland barlarına girmeden önce yabancılardan pasaport göstermeleri istenebilir.Onun için Tayland tatilinizi yaparken pasaportunuzu hiçbir zaman yanınızdan ayırmamanızın size ekstra katkısı olacaktır.

Tayland gece hayatını kontrol altına almak adına polis gece baskınları yapabilmektedir.Gece kulüpleri, polis kontrölü için gece 1 ile 2 arasında kapatılır.Tayland’lı dansçıların performanslarını sergilediği gece kulübü tarzında restoranlar,geleneksel Tayland mutfağı ve Tayland müziğinde uzmanlaşmıştır.

Tayland gece hayatında daha çok geleneksel danslar,geleneksel müzikler dışında müzikler kullanılmaz.

Tayland Go Go Barlar

Tayland’ın başkenti Bangkok’ta dahi yüzlerce gece kulübü ve go go barlar bulunur.Tayland go go barların toplam sayısı binlerceyi aşmaktadır.Tayland gece hayatı Tayland go go barlarında çalışan binlerce eskort-dansçı kızlar her türlü zevke hitap etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir